Recenze Eltrinex

Ověřený zákazník UniqueSport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. března 2024

Zakoupeno v UniqueSport.cz

Prozatím funguje bezvadně. Je skvělé, že má Wi-Fi a nahrává ve 4K rozlišení. Mám kameru krátce, uvidím, co ještě přinese pozitivního. Díky.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Záznam z celé zasedací místnosti.

Anonym Anonym

Přidáno: 11. února 2024

• Velmi vstřícní a ochotní pracovníci servisu Eltrinex
  • Perfektní záznam jízdy
  • Magnetický držák
  • Snadno se ovládá, nenáročná manipulace
  • Výborný obraz i za snížených světelných podmínek
  • Za horkých dnů se může přísavka držáku ze skla odlepit (obecný problém přísavek)

Když se po záruční době objevil problém, napsal jsem mail na servis Eltrinex. Obratem odpověděli, ikdyž byla kamera po záruce, kameru zprovoznili zadarmo a také tak mi ji poslali zpátky! Velké díky!

Ověřený zákazník Alza.cz Jaromír Kroupa

Přidáno: 21. listopadu 2023

• Vysoké rozlišení kamery
  • Kvaltiní optika s vysokou světelností
  • Snadná obsluha
  • Vyšší cena

Kamera není z nejlevnějších, ale její parametry a kvalita tomu odpovídají.

Ověřený zákazník Alza.cz Vladimír

Přidáno: 17. listopadu 2023

• Vyhovující cena
  • Profesionální produkt
  • Renomovaný výrobce

Věnoval jsem testování kamery intenzivně několik týdnů a v podstatě jsem nenarazil na nic, co bych mohl vytknout.

Ověřený zákazník Alza.cz Iby

Přidáno: 17. listopadu 2023

velká spokojenost

Přidáno: 10. listopadu 2023

• Kvalitní

Ověřený zákazník Alza.cz Luci

Přidáno: 6. listopadu 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Pořídila jsem manželovi k narozeninám a je nadšen :-)

Jarin Jarin

Zakoupeno v Pemacz.cz

• Funguje

Ověřený zákazník VýhodněNaSplátky.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. října 2023

(naposledy upraveno 17. října 2023)

Zakoupeno v VýhodněNaSplátky.cz

• Funkční, robustní,

Přidáno: 7. října 2023

Velká spokojenost

Ověřený zákazník Alza.cz Jaromír

Přidáno: 24. září 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Spolehlivost, kamera je robustnější než předchozí model, který jsem měl
  • Perfektně čitelné SPZtky

Přidáno: 19. září 2023

• téměř bezporuchová a výjimečný servis

Kameru jsem dostal darem. Když se po záruční době objevil problém, napsal jsem mail na servis Eltrinex. Obratem odpověděli i na doplňující dotaz. Kameru jsem tam poslal. A přestože to bylo po záruce, kameru zprovoznili ZDARMA a také tak mi ji poslali zpátky! V dnešní době něco nevídaného. Opravdu ji doporučuji!

Ověřený zákazník EMPEI RK

Přidáno: 23. srpna 2023

Zakoupeno v EMPEI

Parádní zařízení, cítím se na silnici o dost víc v klidu.

Ověřený zákazník Alza.cz Kuki

Přidáno: 24. července 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Funguje bez problémů a snadno se používá
  • Záznam je velmi kvalitní

Můj názor na produkt je veskrze pozitivní. Svůj účel plní dokonale. Je kvalitně zpracovaný, dobře vymyšlený. Líbí se mi.

Ověřený zákazník Český obchoďák Ověřený zákazník

Přidáno: 2. června 2023

Zakoupeno v Český obchoďák

Mám zkušenost je bezvadný

Ověřený zákazník BScom s.r.o. Obaly Sláma

Přidáno: 29. března 2023

Zakoupeno v BScom s.r.o.

Tato kamera nemá vnitřní baterií ale jen kondenzátor. To je takový dnešní " moderní trend". Po odpojení od zdroje se tyto kamery okamžitě vypínají. Reklamní popisy na toto raději neupozornuji. Kamery nemohou např. monitorovat ani na chvíli okolí vozidla po zaparkování. Samotné tělo kamery nemá na rozdil od předešlých typů vstup pro napájení ani HDMI konektor. Bez nich je to přece levnější a spořit se musí.
Nabíjecí konektor je pouze na držáku kamery. Mám tuto značku kamery i ve starším typu SL500 s baterií a nový zakoupený typ SL600 s kondenzátorem je zklamáním. I vzhledem k vysoké ceně nedoporučuji.

Reakce značky Eltrinex

Dobrý den, důvodem přechodu od baterií ke kondenzátorům je výrazně vyšší odolnost proti přehřátí na slunci nebo poškození mrazem. Proto je u nových typů kamer často preferován kondenzátor před baterií. Pokud Vám však absence baterie brání v používání této kamery, jsme schopni Vám dodatečně provést výměnu kondenzátoru za baterii. V případě zájmu kontaktujte [email protected]. Děkujeme.

Ověřený zákazník UniqueSport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. února 2023

Zakoupeno v UniqueSport.cz

Záznam kvalitní ve dne i v noci

Přidáno: 21. února 2023

• vynikající detaily obrazu za denních (slunečných) světelných podmínek
  • v noci při městském osvětlení stále přijatelné detaily obrazu i pro dokazování průběhu kolize
  • velmi vstřícní a ochotní pracovníci servisu Eltrinex
  • zásadní vada mého kusu: kamera nevystačí s napájením ze zdroje 12V 2A třebaže napájecí kabel kamery je napevno připájen do rozvodu 12V vozu
  • v noci za osvětlení pouze světly vlastního vozu obraz není dostatečně informativní (nedal by se v případě kolize použít k prokazování)

Vada v napájení mého kusu se projevovala takto: Dokud vnitřní akumulátor v kameře byl nový, kamera fungovala bezvadně. Po asi 15 měsících bezvadného provozu nedostatečně dobíjený akumulátor přestal být schopen maskovat nedostatečné napájení z kabelu, byl stále vybitý a podle servisu Eltrinex byl zničený.
Pokud je akumulátor vybitý a napájení nedostatečné, kamera reaguje tím, že se opakovaně vypíná a zapíná. Při každém zapnutí vydá zvukový signál, který po desítkách opakování začne být nesnesitelný a odvádí pozornost řidiče.
Protože toto opakované vypínání a zapínání začalo ještě v záruční době, v reklamačním řízení mi pracovník servisu Eltrinex bezplatně vyměnil vnitřní akumulátor a doporučil nepoužívat k napájení 12V zásuvku vozu. Namísto do zásuvky mi servis vozu připojil napájecí kabel trvale k 12V rozvodu někde uvnitř palubní desky vozu (aby se odstranil přechodový odpor zásuvky).
Po opravě kamera fungovala opět asi 20 měsíců bezvadně. A pak kamera opět začala opakovaně trvale vypínat a zapínat, protože akumulátor byl opět trvale vybitý a zničený.
Protože bylo po záruční době, ztratil jsem chuť tuto kameru používat.
Nechám na vás, zda posoudíte cenu kamery několik tisíc za 3 roky používání kamery + jednu reklamací + připojování kabelu napevno kdesi do palubní sítě vozu jako akceptovatelnou. Já už bych tuto kameru podruhé nekoupil.

Zobrazuji 1 - 20 ze 350 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...18